7. 4. 2019

Máme opravdu stupidní národ

Občas vážně přemýšlím , zda si ty lidi na debily hrají , nebo zda to myslí opravdu vážně. Vím že tu teď budu psát asi o totální a nezajímavé hovadině , ale tohle mi vážné nebere rozum. Na facebooku koluje spousta fotek , kde je napsáno „Napiš nějaké číslo a sleduj co se stane“. Opravdu si myslíte že se vážně něco stane s fotkou ? Zkoušeli jsi jste někdy napsat číslo pod svojí fotku a čekat co se sní stane ? Chtěl bych vážně vědět kdo si vážně podle logického myšlení myslí , že by se opravdu něco mělo stát.

Bohužel takových věcí na sociálních sítí je spoustu. Pamatuji si když facebook byl opravdu jenom pro to aby každý napsal nějaký status co kdo dělá a co kdo poslouchá. Jenže teď už vidíte bohužel reklamy všude a různé propagační věci , nehledně na lichváře kteří se nebojí přes sociální sítě nabízet půjčky.

Lidi uvažujte trošku a nikdy nevěřte tomu co je na internetu pokud to nejsou známé zdroje. Pokud nějaká stránka bude po vás chtít nejdříve něco sdílet , nebo dávat „to se mi líbí“ než vám něco ukáže , tak rovnou odejděte. Je to pouze marketingový tah jak si nahnat sledující.

Kde jsou ty časy , kdy lidi psali co jí a co dělají na WC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *