3. 2. 2019

Bohemian Rhapsody

Když jsem poprvé viděl v kině ukázky na tento film , tak jsem si řekl že na to 100% nepůjdu. Nezajímají mě takovéhle Životopisné filmy. Jenže jelikož jsem z každé strany slyšel že film je výborný a že trhá rekordy v kinech , tak jsem se rozhodl na film podívat. Tak jsme dneska přišly s přítelkyní domů a jelikož nic v TV nedávali , tak jsme se rozhodli film shlédnout. A musím uznat , že jsme vážně byl vážně blbej a nešel na to do kina! Ten film je naprosto perfektní! Byly jsme z toho opravdu unešeni. Skvělé herecké výkony , skvělé zpracování , hlavně podoba herců se skutečnou kapelou byla vážně skvělá.

Popravdě tenhle styl hudby absolutně vůbec neposlouchám , ale když jsem viděl ten poslední charitativní koncert , tak jsem si jenom říkal , že musela být paráda tam stát!

Po shlednutí filmu jsem se schválně podíval na CSFD hodnocení a tam mě mile překvapilo 91% ! Tohle číslo už jsem dlouho neviděl u filmu. Film má určitě právo na takové hodnocení a určitě doporučuji všem film zkouknout! Nebudete litovat. Určitě mi pak sem napište vaše dojmy z filmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *