O mě

Ahoj , jmenuji se Martin Cihlář je mi 25 let , pocházím z Mladé Boleslavi a jsem povolání Autolakýrník ve firmě Škoda Auto už přes 7 let. Vytvořil jsem tento blog , protože už mě nebaví veškeré sociální stránky na kterých je spousty reklam a je to jeden velký bazar poslední dobou. A protože se už hodně let zabývám webovými stránkami , tak jsem se rozhodl vytvořit si svůj vlastní blog kam budou moct lidi chodit a sledovat moje záliby a příspěvky které mě zajímají.

Z leva: DJ Roxtar , DJ Cíca (Martin Cihlář)

Moje první stránka byla vlastně přímo na blog.cz a potom na websnadno.cz , popravdě si už ani nepamatuji o čem vlastně stránky byly. Po pár letech ale přišly stránky s online filmy (koukej.xkrat.cz a kinotip.cz) a mě to strašně zaujalo a začal jsem se tím zabývat jak bych mohl mít taky takovou stránku a našel jsem Webgarden.CZ.  Založil na něm vlastní webové stránky , kde šlo upravovat všechno tak jak jsem chtěl. Po týdnu přípravy , jsem přidával první filmy a po měsíci jsem měl prvních 100 lidí denně. Byl to úžasný pocit! Ale ještě lepší pocit přišel když jsem po půl roce fungování stránky měl přes 3000 lidí za den a tím začalo i více problémů. Lidi chtěli stále více filmů a seriálů na přání a já jsem to vůbec nezvládal. V té době mi bylo cca 13 let a chodil jsem do školy. Tak jsem se rozhodl přimět kamaráda aby mi pomohl. Jenže po pár měsících se mi zase zvedla návštěvnost na 7500 lidí denně v průměru. A tím přišly další problémy. Všimly si toho konkurenční weby , které měli placené webhostingy a já měl pouze free stránku , kde za porušování autorských práv hrozí vymazání stránky. A toho si právě všiml web Kinotip.cz. Po pár výhružných emailu na které jsem nereagoval jsem po týdnu přišel na stránku a zjistil jsem že stránka je kompletně zrušená za porušování autorských práv. Tím jsem skončil úplně s filmy online. Během let jsem pak měl pár placených stránek (Warezforum , Mp3 ke stažení). Před pár týdny jsem skončil můj poslední větší projekt na mp3 ke stažení a tím byla stránka Music-Forum.CZ. Bohužel mě přestávalo bavit přidávat něco co neposlouchám jenom kvůli tomu aby byly všichni spokojeni. Tím jsem se rozhodl vytvořit si vlastní blog , kde jsem svým pánem a nemusím řešit denní aktualizace a nevím co ještě. Takhle bych chtěl ukončit můj úvodní popis jak jsem se dostal k tomuto blogu a začal bych tím proč jsem ho vlastně vytvořil.

Mám rád zajímavé věci , hraji hry na konzolích, cestuji a strašně moc miluji hudbu u které dělám mimo jiné DJe. Už přes rok jezdím do klubu v Rokytnici nad Jizerou (Music bar Šnekolend) , kde mě můžete slyšet minimálně jednou do měsíce.

Jsem rád že jsem vytvořil tento blog , kde mohu zveřejňovat věci které mě baví a se kterými se mohu podělit s ostatními. Určitě zde budu zveřejňovat různé tipy na výlet jak na kole tak i pěší výlety , rady , zajímavosti , určitě vám sem budu přidávat perfektní songy , které stojí za mě určitě za poslech!

Pokud jste si vážně přečetli o mě celý popis , tak jsem rád a pokud budete mít zájem klidně se ještě někdy rozepíšu. Každopádně vám děkuji kdo navštěvujete nebo navštívíte můj blog někdy znovu. A děkuji i za případné sdílení!

PS: Omlouvám se za případný pravopis. Jsem pouze vyučený , nemám maturitu a Český Jazyk mi dělal vždy problém :D.